7191

Якісних мінусовок

Продати мінусовку

FL Studio 12

Володимир
В цій темі форуму обговорюємо статтю "FL Studio 12"
Завжди радий поспілкуватися.
Привіт всім!
Студія платна?
Вокал теж пишеться? Чи це программа більше для створення музики?
FL Studio 12 - доступна для народу. В цій програмі можна, як записувати музику, так і
прописувати вокал. Взагалі дуже популярна серед сучасних продюсерів, діджеїв, реперів і
не тільки. Створена як повноцінна компютерна студія звукозапису.
Сьогодні закачаю і встановлю, щось мені дуже кортить і я відчуваю, що з Адобаудішн 1.5 засидівся на місці.
Таки знайшов відео по запису вокалу в цьому сенквенсорі, роздивлюсь налаштування, перевірю завтра, якщо вийде, то все напишу.
Володимир
FL Studio - програма секвенсор, досить багатофункціональна і це звичайно добре, бо практично
всю студійну роботу можна виконувати в ній, але на початку вона може вам показатися складною,
та ви не втрачайте ентузіазму і терпіння. Повірте воно того варто!
В свій час я також годинами сидів і освоював цю віртуальну студію і тепер можу в ній працювати
без проблем. Як що у вас є якісь запитання стосовно роботи в FL Studio - звертайтеся, допоможу.
Завжди радий поспілкуватися.
Подякував за підтримку.
Пригадую, Аудішн розбирав не за один тиждень, хоча тепер із закритими очима і миттєво в ньому працюю.
Інтерфейс і меню FL Studio вражає можливостями, вбудованими плагінами, пресетами, стойками, дуже комфортний вигляд. буду розбиратись і освоювати.
Єдине-поки що висвічує, що в мене-ДЕМО. Кейген не виходить активувати, не знайшов куди розмістити файлик.
Володимир
Яку версію FL Studio використовуєте? Кожна версія FL Studio має nfo файл, який
інформує нас про то як встановити і активувати програму. Напишіть які конкретно
файли присутні в завантажені папці FL Studio.
Редагувалось: 1 раз (Останній: 2 червня 2015 в 16:18)
Завжди радий поспілкуватися.
Тільки що згенерований код активував, вже не "Демо" у программі висвічує. Гадав що прога сама активує))Додано через 3 хвилиниFL Studio 12.0.2Додано через 6 хвилинreg file вже внесено до реєстру.
На рахунок "русифікатора" до студії: роботу программи не погіршує, якщо знайду? Дякую.
Редагувалось: 1 раз (Останній: 2 червня 2015 в 22:33)
Не рекомендую вам ставити русифікатор, краще розбирайтесь з англійськими термінами
з допомогою Google Translate.
Класна програма DAW, я зараз в ній розбираюся. Вона мені подобається.
Просто старіші версії мали не зовсім зручний інтерфейс, а в FL Studio 12
виробник добре попрацював над його вдосконаленням.
Десь викладу нормальний мануал по FL Studio.
Другий вечір знайомлюсь з настройками, інтерфейсом. Дякую Ігор за пораду, в оригіналі саме надійніше працювати, дійсно.

Редагувалось: 7 раз (Останній: 3 червня 2015 в 07:17)
Володимир
Федір, я тобі допоможу з мануалом. Ось посилання на завантаження: Manual FL Studio 9
Завжди радий поспілкуватися.
Вже декілька фонограм(якісних, але скромних за звучанням) опрацював в редакторі-застосовував сатуратори, еквалайзери, максимайзери як рідні так і завантажені, враження: плагіни працюють в FL Studio непомітно але корректно, і результат порадував. У порівнянні з Адобаудішн - 40 / 60 %.
Перейти на форум:
Сторінки: 1 2 Наступна Остання
Швидка відповідь
У вас немає прав, для участі на форумі.

Новини форуму

Запросити друга