7187

Якісних мінусовок

Продати мінусовку

АКУСТИЧНІ СИСТЕМИ І ЯКІСТЬ ЗВУКУ

Ділимося досвідом по налаштуванню якісного звуку
Всі учасники і відвідувачі сайту це музиканти або працівники культури (завклуби) і всі ми в своїй роботі використовуєм акустичні системи (колонки,підсилювачі,пульти і тд)і для покращення роботи доводиться,щось міняти,удосконалювати,а інколи і самотужки ремонтувати.Що стосується підсилювачів і пультів це одне ,інша справа колонки,а саме їх складова -динаміки.Час на місці не стоїть ринок пропонує імпортну,вітчизняну і китайську продукцію,а за рекомендаціями виробників одне краще другого.Хотілось почути тих хто має досвід роботи,хто працює або працював над цим питанням.Всім дякую,і творчих успіхів.




Хто,що може сказати про пищалки MAG M112
Редагувалось: 1 раз (Останній: 27 квітня 2015 в 21:02)
Василь Трембач
Нагадайте хто виробник (в якому місті України виробляють MAG M112)?
Знаю двох братів Семенюків Валерій і Олександр які озвучують різні свята за допомогою
звукової апаратури MAG і ні одного разу не чув від них щось погане про ці динаміки.
Кажуть що тепер виробництво вдосконалили і в динаміках MAG є якийсь свій фірмовий захист.
Проте кожному мабуть подобається щось своє. Чув як звучать - мені подобається і я вам скажу -
це 100% лучше любого Китаю.
Наскільки знаю я роблять їх у Білі Церкві, але 50 ват як і на Вінницьких Но Вінницька" подвіжка "коштує 5$,a на mag-28$ і по сьогоднішньому курсу -кусається
Редагувалось: 2 раза (Останній: 29 квітня 2015 в 07:39)
Володимир
Був час коли я працював в районному будинку культури. Там звук був від MAG.
Витривалі колонки (динаміки). Скільки їх шарпали по різних селах і в мороз і в дощ,
а їм хоть би що...
Моя думка відносно вибору динаміків така:
Хочеш фірмового звуку збирай гроші. А як що бува не вистачає, тоді краще MAG, а ніж китайські
ширпотреби. MAG купив, то в себе в дома (в країні). Потім на випадок надають сервісне обслуговування і тд. і тп.,
а китай пиши - пропало.
Завжди радий поспілкуватися.
На старенькі колонки SOUNDKING SKFQ 015(пассивні-250W)вкинув замість п'єзо в/ч BIG - з титановим твітером(50W).
Маю пару 15" н/ч динаміків BIG SYP-1504, RMS450 watts(4-8 Ом) . Якщо поставлю замість рідних, фільтри витримають?
Вся акустика - 8 Ом.

Це такий комплект для села, в палатку для тамади; чи на дощ, на караоке..
Редагувалось: 4 раза (Останній: 9 липня 2015 в 01:47)
Перейти на форум:
Швидка відповідь
У вас немає прав, для участі на форумі.

Новини форуму

Запросити друга