7188

Якісних мінусовок

Продати мінусовку

Знайди собі друзів

Стосується усіх.
Добрий день дорогі колеги! В наш час не є дивиною спілкування в інтернеті в соціальних проектах
і дуже багато друзів знаходимо саме на сайтах соц. напрямку. Але!!! Скажіть мені будь-ласка, як
можливо запрошувати в друзі тих, чий профіль майже пустий!? Ні фото, ніяких інтересів та підпису!
Звертаюся до всіх! Давайте будемо активнішими!
Редагувалось: 1 раз (Останній: 6 лютого 2015 в 11:51)
Марина, а вы хорошо заметили. Я тоже хотел бы познакомиться с кем-то из
девушек, но тот кто здесь зарегистрировался пока что не добавил интересных фото,
а надо бы.
Підтримую вас Марино! Я завжди рада новому знайомству. І тому підтримую Марину в плані активності користувачів.
P.S: Дехто скаже: а, що мені це дає? Я відповім - а, що ви даєте цікавого і корисного для сайту?!
Ірочка, ну ви у нас найактивніша мабуть. Коли не зайдеш на сайт, а ви завжди є.
І тому вам скажу - молодчинка!
Василь Трембач
Ірина Анатоліївна:
Підтримую вас Марино! Я завжди рада новому знайомству. І тому підтримую Марину в плані активності користувачів.
P.S: Дехто скаже: а, що мені це дає? Я відповім - а, що ви даєте цікавого і корисного для сайту?!

Багато користувачів зацікавлені лише взяти і це нормально. Але мені особисто сайт дає багато дійсно якісних
мінусовок і звичайно - свободу!
Згійдний з вами Василь. Особисто хотілося відмітити: на цьому сайті слава богу немає
таких понять як чужий, свій, приближений до адміністратора і тд.ітп.
У всьому іншому - потрібно більше спілкуватися.
Об'єднуємося українська творча родина на сайті Всі мінусовки!
Всім доброго здоров"я! Нещодавно на сайті, відчуваю, що знайшов справжню домівку і скарб. Домівка-українські музиканти,з відкритою дущею і архівом; скарб-дійсно якісні фонограми і багато авторських оранжувань.
Перейти на форум:
Швидка відповідь
У вас немає прав, для участі на форумі.

Новини форуму

Запросити друга