7204

Якісних мінусовок

Продати мінусовку

Бучинська Наталія - улюблена співачка українців.

Новини

Біографія

Народна артистка України Наталія Бучинська є символом національної пісні. Вона — образ української співачки, який вже став хрестоматійним у вітчизняній культурі. Молода, красива, успішна жінка, яка взяла свій талант від рідної землі. Вона несе своїми піснями відчуття вічної весни, краси та любові. Однак, насправді, життя її набагато цікавіше і незвичніше, ніж може здатися на перший погляд.

Судіть самі - творче звання Народної артистки України Наталя отримала у віці 27 років, що зробило її наймолодшою народною артисткою за всю історію української культури. Крім цього титулу, Наталя є володарем офіцерського звання "майор МВС України". Додайте до цього три вищі освіти — і перед нами постає зовсім інший образ… образ різнобічний, інтелігентний та дуже цікавий!

Наталя — різнобарвна, цілеспрямована, рішуча жінка, яка всього у своєму житті домагається винятковим талантом і наполегливістю.

Наталія Бучинська народилася 28 квітня у Львові. Потім її сім'я переїхала до Тернополя, де й почалася творча кар'єра юної співачки. Батьки артистки не були музикантами, але, володіючи природним талантом, дуже любили музику й часто співали. Українська пісня з дитинства формувала внутрішній світ Наталії.

Про те, що її покликання — пісня, Наталя знала з дитячих років. Вона співала в шкільному хорі, закінчила музичну школу, і хотіла продовжувати музичну освіту, але в Тернополі для цього не було можливостей. І тоді вона вступила до Тернопільської академії народного господарства на економічну спеціальність. Але співати не покинула.

У 1995 році вона перемогла в конкурсі «Міс Академія», і саме стався творчий прорив у її житті: Наталія перемогла у відбірковому турі фестивалю «Червона Рута-95". Саме 18 лютого 1995 року співачка вважає творчим Днем народження. Після «Червоної Рути» Наталія виступала на десятках фестивалів, серед яких були, набираючі силу«Перлини сезону» і патріархальний, серйозний «Пісенний вернісаж 95-98».

У 95 перемога з піснею «Послухай, шелестять Дощі» став ще одним відправним пунктом у творчій долі Наталії Бучинської. А в 1998 році вона завоювала Гран-Прі Президента України цього фестивалю, а її пісня «У наметі» була названа «Піснею року». Про це Наталя, за її словами, дізналася з новин в поїзді по дорозі до Тернополя. Але незабаром столиця знову покликала її, на цей раз, назавжди.

Талановитою співачкою зацікавився заступник командувача внутрішніх військ України Мар'ян Гаденко, і Наталі запропонували стати солісткою Державного ансамблю пісні і танцю МВС України. Це стало втіленням мрії. За словами, Наталії, одного разу, дивлячись телевізор разом з родиною, вона побачила як Жанна Боднарук співає з оркестром. «І я так хочу!» — сказала Наталя. І менше ніж за півроку мрія збулася. Так співачка зв'язала частину свого життя з військовою службою. Почавши службу прапорщиком, вона закінчила її у 2005 році зі званням майора, закінчивши Академію МВС України 2004. Робота в ансамблі стала безцінним досвідом. Іноді доводилося давати по сім концертів на день, виступати у віддалених військових частинах, де про звукову апаратуру чутки не було, неухильно дотримуватися військової дисципліни.

 

Наталія згадує, що в армії вона навчилася безпомилково управляти своїм часом «тому що автобус чекати не буде, незалежно від твого звання, військового або творчого». Але не тільки важкість армійських буднів наповнювали життя молодої співачки. В ансамблі вона зустріла Леоніда Радченка, який став її творчим наставником, директором і другом. Разом з творчою службою в армії Наталія продовжувала виступати на конкурсах і фестивалях.

Так, за перемогу на «Пісенному Вернісажі» в 1999 році, Наталя з рук міністра МВС отримала ключі від першої у своєму житті власної однокімнатної квартири, а від Президента — звання Заслуженої артистки України. Досягнення ставали все більш значущими. Визнання слухачів отримали творчі дуети Наталії Бучинської з метрами естради - Олександром Малініним («Давай попробуем вернуть»), Володимиром Гришком («Бегут года»),Михайлом Поплавським («Моя Україна»), Дмитром Гордоном(Первая Любовь»).

У 2003 році Наталії довелося доторкнутися до жахів війни під час поїздки в Косово. Побачене справило на співачку величезне враження. У2004 році Наталя Бучинська отримує звання Народної артистки України і стала наймолодшою володаркою цього звання в історії України.

У 2006 році Наталя Бучинська отримує нагороду у Всеукраїнському рейтингу «Бренд року-2005» у номінації «Народне визнання»Пісні«Україна»«Дівчина-весна» та «Ой, у вишневому саду» увійшли до числа кращих пісень року України. За своє творче життя, Наталія Бучинська дала більше двох тисяч концертів. У її репертуарі — понад 300 пісень і не тільки українською і російською мовою, а такожанглійською, французькою, польською, італійською, іспанськоюта вірменською. Наталія Бучинська є лауреатом ордена Святої великомучениці Варвари за благодійну діяльність. Як каже співачка, вона завжди намагається допомогти дітям, які залишилися без сім'ї.

Все це може через те, що в своєму будинку Наталія створила справжній сімейний затишок. Її дочка Катерина дуже музична, вона знає напам'ять всі мамині пісні, і іноді мама дозволяє їй заспівати їх разом з собою зі сцени. Наталія — азартна людина. Це проявляється в усьому, починаючи від хобі, а співачка захоплюється незвичним для жінки заняттям — риболовлею, до професії, коли на кожному концерті артистка азартно бореться за увагу, підтримку і захоплення публіки.

Наталія любить екстримальні відчуття, але машину сама не водить — після народження дочки у неї з'явилися зобов'язання, і безпеку членів своєї сім'ї співачка поставила на перше місце. Крім риболовлі, у Наталі є ще одне хобі — інтер'єрний дизайн.

Перші, хто скористався її послугами, як дизайнера, стали батьки Наталії, яким вона подарувала квартиру і повністю створила її дизайн.

Сьогодні народна артистка України Наталія Бучинська співпрацює на пісенній ниві як з починаючими авторами, так і з метрами. Серед них:Ю.Рибчинський, Ніколо, В.Волкомор, Любаша, Р.Квінта, В.Куровський, В.Матецький, А.Хоралов, А.Демент’єв, О.Злотник, А.Демиденко, О.Гаврілюк, В.Засухін, Н.Топчий, Я.Віджак, В.Гулько, В.Матвієнко, Л.Пономаренко, А.Бережна, О.Макаревич, І.Матєта, Петрович, А.Тимощук, Д.Гольда, Г.Татарченко, Л.Архіпенко, Л.Войнолович, О.Ткач, А.Толстоухов, О.Харітонов, В.Сєрова та інші. В її репертуарі більше ста пісень українською, російською, французькою, іспанською, англійською, вірменською та польською мовами.

На її рахунку понад 800 благодійних концертів. Завоювала симпатії прихильників у Вірменії, Росії, Словаччини, Білорусі, Молдові, Косово, де неодноразово виступала з концертами.

Народна артистка впевнено йде вперед, не зупиняється на досягнутому, працює над собою, розвивається, продовжує розкривати свій талант, щоб дарувати красиві, ніжні, ліричні пісні Вам, дорогі наші слухачі та шанувальники.

 

Дискографія:

·                            «Про те, чого не вимовиш словами…»

·                            «Дівчина – весна» — 2004 рік.

·                            «Душа» — 2008 рік.

Відеографія:

· «Прости-прощай»

· «Моя Україна» — 2003 рік.

· «Перемога» — 2004 рік.

· «Дівчина-весна» — 2004 рік.

· «Грішна любов» — 2005 рік.

· «Первая любовь» — 2006 рік.

· «Душа» — 2007 рік.

· «Просто» – 2008 рік.

· «Лучшая подруга» – 2011 рік.

· «Последняя любовь» – 2012 рік.

· «Все для тебе» — 2013 рік.

· «Налейте шампанского» — 2013 рік.

 

Коментарі (0)

Немає коментарів. Ваш буде першим!

Запросити друга