7187

Якісних мінусовок

Продати мінусовку

Продаж фонограм на сайті

Як це відбувається з точки зору продавців
Володимир
Доброго дня друзі!
В ці темі залишаємо відгуки і ваші враженні від процесу продажу особистих
мінусовок. Також тут можна писати свої пропозиції і тд. і тп.
Завжди радий поспілкуватися.
Василь Трембач
Доброго всім дня! Ви знаєте. я не аранжувальник, але для
майстрів своєї справи це реальна можливість.
Хто хоче працювати - буде записувати якісні ф-ми, а вокалісти
дуже часто шукають щось нове. Всім успіху і побільше клієнтів.
Олександр Федоренко(SF-Maestro)))
Доброго дня всім! Хотів поділитись своїм враженням по даній темі. Отже заробив свої перші 220 балів і відразу вирішив спробувати вивести їх, так як ніколи цього не робив раніше, цікавив сам процес... В потрібному полі ввів номер карти приват банку, суму для зняття, і натиснув продовжити. З деяким песимізмом вирішив чекати що буде далі) На наступний день був приемно здивований, коли на мобільний пришла смс з сумою виведення... Тому все працює!!! Звичайно продаж мінусових фонограм в нашій країні поки діло молоде і не зовсім з легких, але практика показує, що людей які шукають якісні рідкісні мінусовки і готові за них заплатить певну суму хватає, потрібно тільки їх знайти, при умові що у вас є якісний продукт, успіх не за горами! Тому всім хто вірить в свої сили і постійно працює і вдосконалює свою майстерність, бажаю успіху в цій справі (а саме продаж своїх мінусів), а сайт Ollminus нам в цьому допоможе! І пам,ятайте: наша сила в єдності!
SF-Maestro
maestro5060
Доброго вечора всім користувачам сайту "Всі мінусовки".Хочеться висловить велику подяку за те, що сподобались мої роботи, і Ви їх придбали, а мені надали можливість заробити гонорар.Володимиру Здорову особисте дякую за те, що зміг допомогти в виведенні грошей на картку.Я був вражений таким сервісом.Приємні хвилини.І надалі буду писати потрібні фонограми, особисто українських пісень.Зараз працюю над мінусом Піскарьової Тетяни - Підходящий.
Serg50
Святослав Дутчак
Дуже вдячний п.Володимиру за те, що допоміг мені вивести на рахунок мої кошти.І дуже приємно, що подобається людям фонограми, які я стараюсь закинути на сайт. Буду продовжувати далі.
Всім привіт. Хочу і я подякувати Адміністрації сайту "Всі мінусовки"
за надану мені можливість. Також хочеться сказати всім прихильникам
сайту: друзі - це реальна можливість і для музикантів, які записують
фонограми і для вокалістів яким потрібно час від часу щось нове і якісне.
На сайті "Всі мінусовки" все було, є і буде серйозно.
Хочеш замовити фонограму - аранжувальники запишуть і зроблять свою роботу
добре. Дякую і всім рекомендую.
Святослав Дутчак:
Дуже вдячний п.Володимиру за те, що допоміг мені вивести на рахунок мої кошти.І дуже приємно, що подобається людям фонограми, які я стараюсь закинути на сайт. Буду продовжувати далі.

Ви продаєте свої мінуси? Якщо "так", то мінус "Гуляночка" Ангелії, належить мені. Я зареєструвався щоб в майбутньому мати змогу продати мінуси, АЛЕ....тут, виявилося, халявщиків досить.
Докази авторства мінусу в мене є. (Створювалясь на FL) Є і сам проект і відео.

Як тепер бути? Хто відповість ?
Чи тут можна, взявши мінус з одного сайту, завантажити на інший та продавати? Якщо так, то чудово. "Халявщиків" буде більше. Чекаю на відповідь.
Василь Трембач
Доброго дня Володимир.
Ваші претензії є безпідставні і я вам роз'ясню чому:
Каталог мінусовок нашого сайту поповнювався аудіо матеріалом,
що є доступним безкоштовно в інтернеті, а також у кожного з
аранжувальників особисто.
Як що ваша мінусовка є у нас на сайті, то Святослав Дутчак просто
її завантажив на доступному ресурсі безкоштовно, а не дістав її
іншим не зовсім порядним чином.
Впевнений, що вас як аранжувальника цікавить можливість продавати
свої роботи на сайті - ми вам будемо раді. Приєднуйтеся до спілки.
Перейти на форум:
Швидка відповідь
У вас немає прав, для участі на форумі.

Новини форуму

Запросити друга