6255

Якісних мінусовок

Продати мінусовку

Модератори

Модератори сайту
Ірина Радецька
Доброго дня друзі! Вирішила створити розділ для модераторів сайту.
Можливо стане у пригоді. Напишіть і ви щось модераторам нашого сайту - побажання, привітання.
Ірочка ти шо не розумієш, що наші модератори дуже скромні хлопці....
Редагувалось: 1 раз (Останній: 8 січень 2016 в 12:18)
Гарних, щасливих та мирних свят усім!!! az
З повагою до всіх. joke
Редагувалось: 1 раз (Останній: 19 вересень 2016 в 15:21)
Мирослав Чирський
Доброго дня всім ! Вирішив декілька слів написати про себе.Народився в 1963 р.Музикою займаюсь з 1978 року.Спочатку музична школа,потім рік навчання в Теребовлянському культурно-освітньону училищі (так воно тоді називалось).Потім два роки вчився в Тернопільському музичному училищі ім.Соломії Крушельницької.І все це по класу цимбал.З 1978 року почав грати на весіллях,проводах в армію і т.д.(клавішні інструменти)
Перші фонограми почав писати як тільки появилися (як в народі кажуть) самограйки.В них вже появилися 8-16 трекові секвенсори.Потім пеpейшов на Sonar.Зараз працюю в Cakewalk SONAR Platinum.Для гурту "Надзбручани" (учасником якого був) написав понад 1оо фонограм.Мої роботи є на багатьох сайтах.
Працюю з студіями "Nuendo", "Steinberg Cubase 5", "Steinberg Cubase Elements 8", паралельно вивчаю "REAPER". Ось і все. joke bk
Редагувалось: 3 раза (Останній: 19 вересень 2016 в 15:21)
Святослав Дутчак
Привіт всім модераторам сайту, адміністрації та колегам музикантам! Про себе багато писати не буду- закінчив муз. школу, культосвітнє училище м. Калуш та Прикарпатський університет музпед у м. Івано-Франківську. По музиці не прийшлось працювати, так як на той час у 2000р. була мала зарплата, тому я здобув 2 вищу технічну освіту у Львівській політехніці інженера-технолога. На даний час працюю у нас у Надвірній на ПАТ "Нафтохімік Прикарпаття" Заст начальника відділу охорони праці та надзвичайних ситуацій. Що стосується музики- граю по ресторанах, кафе та по весіллях. Всім творчого успіху благополуччя та сімейної радості. З повагою до Вас Святослав.
Перейти на форум:
Швидка відповідь
У вас немає прав, для участі на форумі.

Новини форуму

Перейти на форум

Запросити друга