7171

Якісних мінусовок

Продати мінусовку

Аранжувальники і Модератори сайту - інфо.

Модератори сайту і аранжувальники про себе
Доброго дня друзі! Вирішила створити розділ для модераторів сайту.
Можливо стане у пригоді. Напишіть і ви щось модераторам нашого сайту - побажання, привітання.
Ірочка ти шо не розумієш, що наші модератори дуже скромні хлопці....
Редагувалось: 1 раз (Останній: 8 січня 2016 в 12:18)
Гарних, щасливих та мирних свят усім!!! az
З повагою до всіх. joke
Редагувалось: 1 раз (Останній: 19 вересня 2016 в 15:21)
Доброго дня всім ! Вирішив декілька слів написати про себе.Народився в 1963 р.Музикою займаюсь з 1978 року.Спочатку музична школа,потім рік навчання в Теребовлянському культурно-освітньону училищі (так воно тоді називалось).Потім два роки вчився в Тернопільському музичному училищі ім.Соломії Крушельницької.І все це по класу цимбал.З 1978 року почав грати на весіллях,проводах в армію і т.д.(клавішні інструменти)
Перші фонограми почав писати як тільки появилися (як в народі кажуть) самограйки.В них вже появилися 8-16 трекові секвенсори.Потім пеpейшов на Sonar.Зараз працюю в Cakewalk SONAR Platinum.Для гурту "Надзбручани" (учасником якого був) написав понад 1оо фонограм.Мої роботи є на багатьох сайтах.
Працюю з студіями "Nuendo", "Steinberg Cubase 5", "Steinberg Cubase Elements 8", паралельно вивчаю "REAPER". Ось і все. joke bk
Редагувалось: 3 раза (Останній: 19 вересня 2016 в 15:21)
Святослав Дутчак
Привіт всім модераторам сайту, адміністрації та колегам музикантам! Про себе багато писати не буду- закінчив муз. школу, культосвітнє училище м. Калуш та Прикарпатський університет музпед у м. Івано-Франківську. По музиці не прийшлось працювати, так як на той час у 2000р. була мала зарплата, тому я здобув 2 вищу технічну освіту у Львівській політехніці інженера-технолога. На даний час працюю у нас у Надвірній на ПАТ "Нафтохімік Прикарпаття" Заст начальника відділу охорони праці та надзвичайних ситуацій. Що стосується музики- граю по ресторанах, кафе та по весіллях. Всім творчого успіху благополуччя та сімейної радості. З повагою до Вас Святослав.
Сергій Чепига
Всім привіт , модераторам.адміністраторам. аранжувальникам і всім користувачам сайту. Про себе трошки... Закінчив муз.школу в 1994р., пізніше закінчив Івано-Франківське муз.училище по класу контрабасу. а згодом і Прикарпатський Університет по естрадному вокалу. Пишу мінусовки з 2002р. Пишу деколи стилі до різних інструментів. В тому числі Ketron/sd1.Граю в ресторанах. весіллях.Маю чудовий
гурт :ЛЮБА ЗАБАВА:м.Долина..Деколи підпрацьовую звукооператором на різних заходах.Ще працюю в муз. школі. Зробив у себе вдома маленьку - домашню студію звукозапису.. Користуюсь Cubase 10. Studio One. Adobe Audition. IZotope і ще купу всього... Стараюсь робити мінусовки не схожі на інші, тобто щось своє. Люблю Джаз, Рок, і кльову фірмову музику. Ось ніби все. Всім бажаю гарного настрою, справжніх друзів, творчого натхнення. З повагою до Вас Сергій...
Святослав Дутчак:

Привіт всім модераторам сайту, адміністрації та колегам музикантам! Про себе багато писати не буду- закінчив муз. школу, культосвітнє училище м. Калуш та Прикарпатський університет музпед у м. Івано-Франківську. По музиці не прийшлось працювати, так як на той час у 2000р. була мала зарплата, тому я здобув 2 вищу технічну освіту у Львівській політехніці інженера-технолога. На даний час працюю у нас у Надвірній на ПАТ "Нафтохімік Прикарпаття" Заст начальника відділу охорони праці та надзвичайних ситуацій. Що стосується музики- граю по ресторанах, кафе та по весіллях. Всім творчого успіху благополуччя та сімейної радості. З повагою до Вас Святослав.

Добрис вечір,дайте ваш телефонДодано через 3 хвилини
Святослав Дутчак:

Привіт всім модераторам сайту, адміністрації та колегам музикантам! Про себе багато писати не буду- закінчив муз. школу, культосвітнє училище м. Калуш та Прикарпатський університет музпед у м. Івано-Франківську. По музиці не прийшлось працювати, так як на той час у 2000р. була мала зарплата, тому я здобув 2 вищу технічну освіту у Львівській політехніці інженера-технолога. На даний час працюю у нас у Надвірній на ПАТ "Нафтохімік Прикарпаття" Заст начальника відділу охорони праці та надзвичайних ситуацій. Що стосується музики- граю по ресторанах, кафе та по весіллях. Всім творчого успіху благополуччя та сімейної радості. З повагою до Вас Святослав.

Добрис вечір,дайте ваш телефон
Василь Щербачук
Привіт всім аранжувальникам та модераторам. Налаштований на плідну працю та взаємодію. Успіху розробникам сайту.
Перейти на форум:
Швидка відповідь
У вас немає прав, для участі на форумі.

Новини форуму

Запросити друга