7171

Якісних мінусовок

Продати мінусовку

Мінусовка з поміткою

Захист прав сайту, та самого аранжувальника
Юрій Ящук
Всім привіт, багато хто з Вас скоріш за все стикався з проблемою, коли написав мінус виставив його на сайт і тут якийсь дуже розумний "користувач" купив або ще хуже переписав кусок мінуса, нарізав (бо в деяких треках є така можливість) і виставив його кудись на безкоштовну платформу заради банально рейтингу чи коментів...іт.д. І наприклад мені обідно і жалко потраченого часу проробленої роботи sad ... А взяти наприклад (багато хто знає сайт Коломійця) мінусовки йдуть мічені, тому ніде не валяються в вільному доступі!
--- Можливо хтось знає як це зробити!??? чи може є якийсь інший варіант, прошу давайте будемо активними, я думаю це для кожного важливо!!!
Редагувалось: 1 раз (Останній: 15 травня 2020 в 13:39)
Admin
Юрій, впевнений, що хвилюватися не варто.
Не так просто зробити те про що ти написав.
Принаймні на нашому сайті такого немає,
а хто купує мінусовки - безкоштовно їх не викладе на
інші ресурси.
Редагувалось: 2 раза (Останній: 15 травня 2020 в 21:47)
Обговоримо тему
Юрій Ящук
Адмін Володимир:
хто купує мінусовки - безкоштовно їх не викладе на
інші ресурси.
Я просто неодноразаво з таким стикався того і кажу, висталяють на різні безкоштовні ресурси, пишу видаліть! а у відповідь нічого...
Admin
Юрій, є вирішення проблеми: клади файну ціну: починаючи від 300 балів і вище. Ти думаєш, що хтось купує в тебе мінусовки і безкоштовно викладає на інші ресурси? Я дуже сумніваюся.
Обговоримо тему
Юрій Ящук
Адмін Володимир:

Юрій, є вирішення проблеми: клади файну ціну: починаючи від 300 балів і вище. Ти думаєш, що хтось купує в тебе мінусовки і безкоштовно викладає на інші ресурси? Я дуже сумніваюся.

Чому ви сумніваєтесь? Можу кинути ссилкиДодано через 9 хвилинОсь одна
https://www.minus.lviv.ua/minus/artist/%D0%A7%D0%BE%D0%BC%D1%83%D1%87%D0%BA%D0%B8.%20%22%D0%A9%D0%B0%D1%81%D0%BB%D0%B8%D0%B2%D0%B5%20%D0%94%D0%B8%D1%82%D0%B8%D0%BD%D1%81%D1%82%D0%B2%D0%BE%22%20%D0%A2%D0%B0%20%22Kinder%20Mix%20Show%22/rec/46545/
Можу ше накидати))Додано через 15 хвилинІ я не жаліюсь, я просто спитав чи так можливо зробити, чи є тут люди які можливо знають і скажуть - да є, треба для того то то то...))
Admin
Юрій, а поговорити з адміністратором львівського сайту?Додано через 4 хвилиниСтосовно мінусовки з міткою: ти більш детально розумієш,
як то воно є, чи просто хтось таке сказав для зацікавленності?
Олександр Коломієць продає аранжування набагато дорожче, а тому
я тобі сказав, що став вищу ціну і все буде добре.
Обговоримо тему
Василь Трембач
Юра, я розумію тебе...
Знай, що на фоні безладу одного, люди шукають порядку в іншому,
тобто: сайт "всі мінусовки" старається завжди робити роботу добре
і багато хто це зрозумів, а такі як мінус львів своє відживають..
Юрій Ящук
Адмін Володимир:

Юрій, а поговорити з адміністратором львівського сайту?
Стосовно мінусовки з міткою: ти більш детально розумієш,
як то воно є, чи просто хтось таке сказав для зацікавленності?
Олександр Коломієць продає аранжування набагато дорожче, а тому
я тобі сказав, що став вищу ціну і все буде добре.

На скільки достовірна інформація там всі мінуси по 150грн. А коли хтось хоче виставити на безкоштовний сайт йому якимось чином стає про це відомоДодано через 4 хвилини
Василь Трембач:

Юра, я розумію тебе...
Знай, що на фоні безладу одного, люди шукають порядку в іншому,
тобто: сайт "всі мінусовки" старається завжди робити роботу добре
і багато хто це зрозумів, а такі як мінус львів своє відживають..

Та і коли написав на "агенстві " адміну шо видаліть, це не його робота іт.д мене просто забанили на 2 тижні))
Перейти на форум:
Швидка відповідь
У вас немає прав, для участі на форумі.

Новини форуму

Запросити друга