5550

Якісних мінусовок

Продати мінусовку

Продам Presonus StudioLive 16.4.2 AI

4 квітень 2018 225 Львів Тарас Нагурський Оголошення не прострочене

Продаю суперовий мікшер Presonus StudioLive 16.4.2.AI.Стан ідеальний,можна сказати новий.Куплений в USA новим в магазині.Нова прошивка 2017р.і операційна сетема керування на планшеті та пк.Провірений в роботі, показав себе надійним,зручним, з шикарним інтерфейсом керування та професійним звучанням на нових предпідсилювачах XMAX і системи Active Integration.Все в наявності,документи,диски,кабел,інструкція,коробка,кріплення в рек та блютуз передавач.

PreSonus StudioLive 16.4.2 AI - цифровий мікшер з системою Active Integration. Окрім мікшування на новому професійному рівні, пристрій забезпечить повний набір корисних інструментів для студійного звукозапису.

Пристрій базується на 16 мікрофонних передпідсилювачах PreSonus XMAX і системі Active Integration на борту ЦАП. Можете бути упевнені, що StudioLive 16.4.2 AI забезпечить виняткову якість звуку і гнучкість обробки.

Вбудовані порти LAN, FireWire 800 і WI - FI роблять процеси запису і видаленого управління надзвичайно простими.

Active Integration
Для поліпшення робочого процесу при живому виступі, записі, зведенні і цифровій дистрибуції проводиться синхронізація апаратного і програмного забезпечення за допомогою дротяного або безпровідного зв'язку з 32-бітовим ЦАП.

Підключення до мережі
Дозволяє підключати мікшер безпосередньо до маршрутизатора через USB Wi - Fi адаптер або до мережевого комутатора через порт Ethernet.

В моїх оголошення ще є фірмовий кейс для мікшера SKB,а також надійна і зручна стійка.Це можна сказати повноцінний комплект.

https://www.youtube.com/watch?v=KNf4AOk9bVc

https://www.youtube.com/watch?v=Apbvj38n4Cw

Ціна: 1550 $
Коментарі (0)

Немає коментарів. Ваш буде першим!