7171

Якісних мінусовок

Продати мінусовку

Kontakt 5

Один з найкращих цифрових семплерів
Володимир
Native Instruments Kontakt 5 - цифровий семплер для якого створено чимало звукових бібліотек,
від різних розробників таких, як (norCtrack Studio, Scarbee, Bast Service та інші.
Image
""

Image
Kontakt 5 - один з найпопулярніших семплерів. Його рідний формат семплів - NKI, але підтримує також
семпли формату WAV, AIFF, FXP, EXS, GIG, REX.
Native Instruments Kontakt 5 - це програма семплер, що працює незалежно від хосту DAW (секвенсор), а також і підключається в DAW.
Мультитембр. 32 канали, має повноцінний внутрішній пульт, де є можливість зміксувати
ваші семпли і також обробити їх ефектами: reverb, chorus, delay, EQ, Filter Q.
Ось офіційна сторінка розробника: Kontakt 5
де ви зможете ознайомитися із цим програмним продуктом детальніше.
Також на цьому форумі у вас є можливість задавати різні запитання стосовно його роботи і функціоналу.
Чекаю ваших пропозицій.
Володимир.
Редагувалось: 4 раза (Останній: 24 лютого 2016 в 16:05)
Завжди радий поспілкуватися.
Не можу деякі бібліотеки (The Trumpet ,Pre-bass та ін.) завантажити в Контакт. Вимагає якоїсь реєстрації.
Володимир
Vladimir Ulanovskii:

Не можу деякі бібліотеки (The Trumpet ,Pre-bass та ін.) завантажити в Контакт. Вимагає якоїсь реєстрації.

Причина явна. Kontakt із яким ти працюєш не є активований, тому і просить реєстрації.
Що потрібно робити?
Завантажити: Kontakt 5
від реліз-групи R2R, потім видалити на своєму компі Kontakt і заново встановити той
що я пропоную тобі завантажити. Повністю робоча версія Kontakt 5 тільки від R2R.
Пробуй і все вийде.
Завжди радий поспілкуватися.
Дякую! Спробую.
Тут 5 папок і ще один фаіл ехе.Встановляти ним одним чи з кожної папки теж?Додано через 17 хвилинВстановив.Всеодно -This patch is encrypted and cannot be loaded unless the respective librery is registered properly
Володимир
Володя, в папках є різні версії контакту, а точніше то:
standalone - установочний файл, update - оновлення.
Завжди радий поспілкуватися.
А Контакт треба реєструвати?
Володимир
Просто встановлюєш і все. Далі - користуєшся.
Завжди радий поспілкуватися.
Дякую!!!
Володимир:

Просто встановлюєш і все. Далі - користуєшся.
Перейти на форум:
Швидка відповідь
У вас немає прав, для участі на форумі.

Новини форуму

Запросити друга