7186

Якісних мінусовок

Продати мінусовку

Samplitude - найкращий редактор

Samplitude - найкращий редактор! Міф чи реальність?
Доброго дня друзі! Є такий відомий аудіо-міді редактор, як Samplitude від німецької фірми Magix.
Що хотілося би знати? Багато музикантів, які записують фонограми і займаються студійною роботою кажуть,
що найкраще записувати, а потім зводити аудіо саме в цій програмі: Samplitude.
Напишіть, що ви думаєте з цього приводу і як ви сприймаєте Samplitude як редатор?
Звичайно я розумію, що існує міф про фірмову якість звуку в цифрових аудіо станціях, та всеодно в якісь
мірі ця якість відрізняється (в залежності в якому редакторі ви зводите ваш трек)...

Василь Трембач
Якість зведення в Magix Samplitude це зовсім не міф. Я із своїм братом дуже часто записуємо
плюсовки саме в Magix Samplitude. Були такі випадки коли наш завклуб говорив:
"ви, що їздили записуватись в Студію Обертон" а ми писались в дома в студії "Magix Samplitude"
Правда щоб записувати якісні треки, вам як мінімум потрібно знати, що таке звук і його фізичні властивості
і звичайно неабиякий досвід. Пробуйте і у вас вийде!
Всім дякую за увагу і цікаву тему.
Студія дорого коштує, чи на торенті можливо знайти?
І друге: від АдобАудішн чим потужніша?
Володимир
Magix Samplitude - є доступний на: Magix Samplitude
Колись мій один товариш говорив, що в цій DAW добре зводити фонограму (точно перераховує цифровий звук).Додано через 1 хвилинуНімецька точність у всьому світі визнана.
Завжди радий поспілкуватися.
Думаю Кубік найдостойніший редактор.
Володимир
Ось один коментар з форуму:
"Всегда любил Sampetude за теплый звук. Ненецкие звуко-инженеры заложили в программу огромный потенциал. Правда, программа не интуитивна на первый взгляд (это надо воспринимать как вызов). Сразу скажу, после CUBASE, может показаться что в MAGIX работают инопланетяне. Тут как и с танками второй мировой. Немецкий танк сложный и прихотливый, но верно поражет цель на расстоянии. А наша задача как раз в этом и состоит"
Редагувалось: 1 раз (Останній: 22 серпня 2015 в 09:58)
Завжди радий поспілкуватися.
Відсутність мануалів в інтернеті це перше, друге-навіщо бігати по всіх існуючих станціях. Особисто на 2 зупинився, які я розумію, дещо виходить і не потрібно витрачати час на засвоєння чергової....
Перейти на форум:
Швидка відповідь
У вас немає прав, для участі на форумі.

Новини форуму

Запросити друга