7187

Якісних мінусовок

Продати мінусовку

Більше друзів - більше спілкування!

Наші погляди на життя...
Доброго дня всім на сайті! Мене звати Наталі, я родом з міста Мукачево.
Практично із самого початку відкриття цього сайту, намагаюся бути разом із вами
і як можу - підтримую цей проект. В данний момент мені хочеться знайти однодумців і
більше друзів на сайті, бо так краще і для вас не новина, що багато людей в перший
раз знайомляться саме на сайтах соціальних проектах. Я пропоную мене підтримати у цьому
форумі і нехай кожен із вас трішки про себе розкаже, та можливо знайде своїх товаришів.
На перший час віртуальних, а далі хто його зна? Отже вперед знайомитися і спілкуватися!
0603
Редагувалось: 3 раза (Останній: 26 лютого 2015 в 18:38)
День добрий! Гарне побажання Наталі. Мене звати Михайло - сам я з міста Ужгород.
На сайті вже немало часу і добре, що він є! Впевнено можу заявити - музика - це сенс
мого життя і я живу музикою. Всі свої вихідні проводжу із друзями. Буває спілкуємося тут
на сайті, а інколи відпочиваємо в клубі дозвілля, де можна себе проявити. Хтось грає на гітарі,
а інші записують власні пісні. У нас так повелося. Одним словом стараємся триматися навіть у складні часи
для України. Ми допомогаємо один одному впершу чергу морально, бо зараз дуже частенько буває - падає
в людей настрій і таке воно. Всім позитиву і надійтеся на краще!
Редагувалось: 1 раз (Останній: 26 лютого 2015 в 18:48)
Вечір добрий.Віктор - місто Хмельницький.Все проходить - а музика вічна !!! Корпусні меблі - індивідуально на замовлення.Музичний супровід урочистих подій.Водолій - пишу коли є натхнення вірші - пісні.На сайті - " всі мінусовки " - ділюся всім тим,що маю,а база мп3: десь на 70 гігабайт.так що все попереду !!! Радий новим знайомствам.
Редагувалось: 1 раз (Останній: 27 лютого 2015 в 12:44)
Добрий, добрий, добрий день на сайті! Ірина! Обожнюю українську музику і завжди в курсі
всіх новин української естради. Подобається проводити час в колективі і як то кажуть
в нас: "Совмещать приятное с полезным"! Всім гарного настрою і знайте: "Музика вічна"!
Здравствуйте! Я цыган и зовут меня Рафик! Папа мой Барон нашего табора и я ему во многом помогаю.
На ваш сайт пришел по хорошым отзывам моих друзей. С детства меня обучали игре на 6 струнной гитаре
и я могу неплохо играть. В свободное время суток мы играем и частенько даже на свадьбах.
Жизнь у нас конечно интересная и отличается от традиций украинцев, но мы живем в Виннице и
ваша украинская культура со временем становится частью нашей.
Всем желаю щастья, здоровья и много зажигательных песен!
Рафик.
Перейти на форум:
Швидка відповідь
У вас немає прав, для участі на форумі.

Запросити друга