7171

Якісних мінусовок

Продати мінусовку

і таке буває...

що то за блюдо ?
...ранок - дощ періще, обід,таке саме.приїхали музиканти почалося весілля - гості передягалися хто скільки...весілля під відкритим небом на подвір"ї молодого.і для повного щастя - пропадає світло....почало смеркатися - світла не має - ну, гостей за стіл позапалювали свічки - на столах поставили стакани двісті грамові з пшеницею - і в них позапихали свічки - так освітлювали весільне застілля.Пісні під баян - тости і тд. .Вже серед ночі з"являється світло.Прийшли під весілля ( стрільці ) за Збруча - друзі.Заходимо з ними за стіл - щоб під муром не пригощатися,сідаємо цивилізовано.Я беру графін горілки починаю розливати по килішкам - ( стаканам ) - і тут мене мій товариш запитує тихенько : Вітя - а що то за блюдо в стаканах - як його їсти ??? А коли світло включили,то свічки з стаканів позабирали,а пшениця лишилася.....а яйому кажу : Серога,перехиляєш чарку - береш стакан з пшеницею ( то саме блюдо ) - і насипом закусуєш !!! І вже пізніше один з моїх колег зрозумів - яке то блюдо - і звідки воно взялося на столах !!! smile
Володимир
Коли світла не стає, завжди якісь приколи відбуваються...
Завжди радий поспілкуватися.
..от ще один випадок був,колись давно : маємо грати весілля,за тиждень кажу до швагра з яким разом грали,давай зустрінемся зробимо репитицію.А він каже - та що там репитирувати,ми і так зіграні.Апаратура стояла у нього в пристройці,коли отримували зерновий пай,ту всю пшеницюу у мішках він не мав де скласти,тай позаносив біля апаратів.Ну прийшов той день забави,загрузили ми свої інструменти,тай поїхали на кучеряві села.Нас в той час було троє - клавішні - та дві труби.Розклали апаратуру,настроїлися почали грати вітальний марш,і тут починає диміти підсилювач - щось там всередині активно коротить,ми звичайно зробили ( аварійну ) коду.Бере швагро відкрутку розкручує той усілок,а звідти наставила свої вуса, вилазить миш,то він щей з того переляку кинув сам блок собі на пальці rofl одним словом гості йдуть,а я на баяні з колегою трубачем то всьо здибаєм,а швагро паяє rofl а та миша там вже собі почала вити гніздо. hoho Так ми дотягнули на баяні і трубі,до першого столу.кажу вже потім до швагруня,казав тобі давай рипнем на репитиції....Злагодив він той підсилювач,щось там сєрничками попідпихав,так ми відлабали то весілля. Laie_330 Dancer00 Laie_330
Редагувалось: 1 раз (Останній: 17 квітня 2015 в 10:10)
Хороша штука рековий кейс -закрив мікшер з усілками і ні мишка ні горобчик не залізе smoke
Перейти на форум:
Швидка відповідь
У вас немає прав, для участі на форумі.

Новини форуму

Запросити друга