7187

Якісних мінусовок

Продати мінусовку

Які плагіни вибрати для мастерингу

VST plugins for mastering
Мої вітання на сайті http://allminus.com.ua/!
Запитання до звукорежисерів домашніх студій звукозапису?!
Порадьте хороші плагіни для мастерингу. Хотілось би знати ваші враження про
роботу із VST, а то їх досить багато, а який обрати???
Працюю в стилях: POP, Dance, POP - Folk і записую вокал тобто плюсові фонограми.
Донедавна все це робив на аналоговому пульті, але колеги радять потроху переходити на цифру.
От і постає багато запитань!
Редагувалось: 1 раз (Останній: 5 січня 2015 в 01:29)
Добрий день Міша і Доброго дня всім колегам на сайті! Маю непоганий досвід роботи
в цифрових аудіо станціях і можу поділитися своїм досвідом.
Записую свої мінусовки в Steinberg Cubase починаючи із MIDI і закінчуючи в AUDIO!
Звичайно весь процес цікавий і буває моментами складний, але воно того варто.
Отже що можу сказати відносно плагінів: однозначно варто завантажити комплект:
Waves Complete (там є все, починаючи від еквалайзерів і закінчуючи психофізичними приборами)
IK Multimedia (рахується як плагіни для мастерингу, стабільні і реально круті VST)
Nomad Factory (широкий вибір плагів і якість пристойна)
Acoustick audio (емуляція залізних звукових приборів на рівні семплування)
Ось посилання: IK Multimedia
Waves Complete
Nomad Factory
Пробуйте, але не забувайте про хорошу звукову карту і потужний системний блок!
Редагувалось: 1 раз (Останній: 6 січня 2015 в 14:36)
Дякую вам колеги!
Володимир
І які плагіни ти обрав для себе Міша?
Завжди радий поспілкуватися.
Доброго всім здоров"я! Коля Зварський до Вас питання. якщо можна)): з торрента завантажуються(за вашими посиланнями) робочі плагіни, не Демо?
Додано через 1 хвилинуБуду дуже вдячний до всіх, хто викладе ресурс де можна завантажити робочу версію Ізотоп5.
Володимир
Дивіться тут: Izotope Ozone 5
Завжди радий поспілкуватися.
Володимир
Десь місяць назад, пробував відмастерувати трек за допомогою Izotope Ozone 6.
Що скажу? Не погано досить, але мені цей комплекс плагінів не дуже подобається.
Можна краще мастерувати і з іншими VST.Додано через 2 хвилиниДля себе обрав Waves Complete 9 і IK Multimedia TRacks 4.
Завжди радий поспілкуватися.
Подякував Адмін за посилання на Ізотоп5, на рутрекурі я десь зареєстрований, спробую встановити з цтогот русерсу.
Але останнім часом пішла тема, якщо плагіни чи редактори не куповані, то або "ДЕМО" або щось "підгружають" що наприклад "ЯВЕЛАБ" не працює корректно і висне через такі комплекти.
наприклад: пів року назад я на нову Вінду закачав комплект №9 Waves, от і були проблеми...
А купувати: ціни по 300$, ліцензію поки що українець, на жаль, дозволити не може собі. От з АдобАудішн і сиджу.
Редагувалось: 1 раз (Останній: 25 квітня 2015 в 22:23)
Володимир
Декілька днів тому на rytracker.org з'явилися чудові плагіни
Plug and Mix Chainer
Чим ці плагіни відрізняються від інших?
1) висока якість обробки
2) мають свій рек для побудови ланцюжку ефектів та обробки
3) не використовують багато ресурсів компютера
4) будуть корисні в багатьох маніпуляціях при створені фонограми
Завжди радий поспілкуватися.
Володимир
Доброго дня! Пане Миколо, хочу сказати, що я зареєстрований на rutracker.org майже 5 років.
І кращого торент сайту не знаю. Що стосується демо чи вірусів!
Щоб хтось так нагло викладав роздачу з мусором - такого не зустрічав, там є модератори
розділів і вони за тим стежать.
Одна порада: після завантаження програми на рутрекері, перед встановленням її можете
перевірити установочний файл антивірусом. Я так роблю. А ще там є коментарі, в яких
люди відписуються про ті чи інші програми. Ви знаєте, я ніколи б не радив користувачам
нашого сайту якоїсь їрунди. Успіху вам.
Завжди радий поспілкуватися.
Добро, дякую за пораду. Можливо не поталанило мені з парочкою роздач, а мо й на прострочені вони були. Спробую знову.
Вибачте за настрій. З повагою.
Редагувалось: 1 раз (Останній: 19 травня 2015 в 15:48)
Володимир
Та нічого. Я завжди радий допомогти, а відносно програм - то інколи потрібно дуже
уважно прочитати як робити процедуру лікування. Є такий файл nfo в папці з програмою
там і все написано, а відкривається він блокнотом. Можливо ви все це вже знаєте.
Звертайтеся як що потрібно.
Завжди радий поспілкуватися.
НАРЕШТІ вийшло! Тільки що з Рутракер загрузив Voxengo з папкою R2R, зареєстрував прогу, "максимайзер" в АдобАудішн обробив файл без "пошкоджень".
Все працює. Зараз їду в студію тестувати сатуратор і максимайзер Voxengo. Увечорі відпишусь.
Дійсно, вчитування в описі уважно треба читати і форуми-коментарі передивлятись.
Тепер. як стало зрозуміло, то дуже просто))
T-RackS CS Complete 4-го покоління вже хто випробував? Цікавить в першу чергу максимайзер і лімітер.
Перейти на форум:
Сторінки: 1 2 Наступна Остання
Швидка відповідь
У вас немає прав, для участі на форумі.

Новини форуму

Запросити друга